Europos socialinis fondas
spalio 2, 2014
Į socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainę

         

Anglų
  Į ESF pradžią Svetainės medis Spausdinti  

www.esparama.lt Europos Komisijos puslapis

BPD įsisavinimo tempai

Tarptautinis bendradarbiavimas ES

Kontaktai

Nijolė Mackevičienė

Europos Sąjungos struktūrinės paramos departameto direktorė


Tel.: (+370 5) 2664 260, mob. +370 620 44971
el. paštas
Nijole.Mackeviciene@socmin.lt

  Struktūrinės paramos politikos skyrius

Lingailė Biliūnaitė

Struktūrinės paramos politikos skyriaus vedėja


Tel.  (+370 5) 2664 230, mob. +370 620 44973
el. paštas  
Lingaile.Biliunaite@socmin.lt

Raimonda Selenienė

Struktūrinės paramos politikos skyriaus vedėjo pavaduotoja


Tel. (+370 5) 2668 157
el. paštas
Raimonda.Seleniene@socmin.lt

Rimantas Garbštas

Struktūrinės paramos politikos skyriaus vyriausiasis specialistas


Tel. (+370 5) 2668 158
el. paštas
Rimantas.Garbstas@socmin.lt

Žaneta Maskaliovienė

Struktūrinės paramos politikos skyriaus vyriausioji specialistė


Tel. (+370 5) 2668 193
el. paštas Zaneta.Maskalioviene@socmin.lt

Liongina Beinoravičienė

Struktūrinės paramos politikos skyriaus vyriausioji specialistė


Tel. (+370 5) 2668 194
el. paštas Liongina.Beinoraviciene@socmin.lt

Eglė Mikolaitytė

Struktūrinės paramos politikos skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (+370 5) 266 81 53

el. paštas Egle.Mikolaityte@socmin.lt

Vytenė Pivoraitė

Struktūrinės paramos politikos skyriaus vyriausioji specialistė


Tel.  (+370 5) 2664 241
el.paštas  Vytene.Pivoraite@socmin.lt
 

Inga Marija Krupavičiūtė

Struktūrinės paramos politikos skyriaus vyriausioji specialistė (finansininkė)


Tel. (+370 ) 706 68234
el. paštas Inga.Krupaviciute@socmin.lt

  Struktūrinės paramos valdymo skyrius

 

Artūras Bytautas

Struktūrinės paramos valdymo skyriaus vedėjas 


Tel. (+370 5) 266 81 59
el.paštas  Arturas.Bytautas@socmin.lt

Gerda Mockaitienė
Struktūrinės paramos valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja (motinystės atostogose)


Donatas Petroka

Struktūrinės paramos valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas


Tel. (+370 5) 266 81 95
el. paštas Donatas.Petroka@socmin.lt

Auksė Duksienė

Struktūrinės paramos valdymo skyriaus vyriausioji specialistė


Tel. (+370 5) 266 81 55
el. paštas Aukse.Duksiene@socmin.lt

 

 

Ieva Būdvytytė

Struktūrinės paramos valdymo skyriaus vyriausioji specialistė


Tel. 8 706 68230 
el. paštas Ieva.Budvytyte@socmin.lt

 

Daiva Kakarienė

Struktūrinės paramos valdymo skyriaus vyriausioji specialistė (finansininkė)


Tel.  (+370 5) 266 42 50

el. paštas  Daiva.Kakariene@socmin.lt

Dainius Dromantas

Struktūrinės paramos valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas (finansininkas)


Tel. (+370 5) 266 42 96
el. paštas  Dainius.Dromantas@socmin.lt

Gediminas Eirošius

Struktūrinės paramos valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas (finansininkas)


Tel. (+370 5) 266 42 93
el. paštas Gediminas.Eirosius@socmin.lt

 

 

Į viršų

 

© Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Naudojama Smart Web sistema.